Vokietija

 

Visi dirbantys ir gaunantys pajamas Vokietijoje turi mokėti mokesčius. Tačiau yra galimybė tuos mokesčius susigrąžinti.

Jūs galite susigrąžinti Vokietijoje sumokėtų mokesčių permoką už 4 paskutinius mokestinius metus.
Mokestinai metai Vokietijoje prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.
Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo:
  • Jūsų vedybinio statuso;
  • turimų nepilnamečių vaikų skaičiaus; 
  • sutuoktinio ir vaikų gimimo datos;
  • tais pačiais metais uždirbtų pajamų ne Vokietijoje dydžio; 
  • sutuoktinio uždirbtų pajamų dydžio.
Dokumentai reikalingi mokesčių grąžinimui:
  • Užpildyta anketa
  • Lohnsteuerkarte ir/arba Lohnsteuerbescheinigung formos;
  • Paskutiniai algalapiai iš visų jūsų darbdavių;
  • Paso kopija.
Lohnsteuerkarte/Lohnsteuerbescheinijung formos kas tai?
Tai formos, kurias Jūs gaunate iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams. Šioje formoje matosi Jūsų visas uždarbis ir sumokėti mokesčiai. Mokesčius galima grąžinti ir turint paskutinius algalapius. Jei Jūs neturite Lohnsteuerkarte/Lohnsteuerbescheinijung formų ar paskutinių algalapių mes galime juos Jums surasti.
Mokesčių grąžinimo trukmė
Vokietijos mokesčių grąžinimo procesas apytiksliai trunka apie 6 mėnesius, skaičiuojant nuo tos dienos kai mes gauname visus reikalingus dokumentus.
Mokesčių grąžinimo būdas:

Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.

Mūsų paslaugų tarifai:
Komisinis mokestis: 12 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 63 EUR už Vokietijos fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaraciją.
Neturint Lohnsteuerkarte ir/arba Lohnsteuerbescheinigung formų, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelių – padedame gauti šias formas iš Jūsų darbdavių Vokietijoje. Paslaugos mokestis - 20 EUR .

Už mokesčių grąžinimą neimame jokio išankstinio mokesčio - už suteiktą paslaugą atsiskaitoma tik tuomet, kai mokesčiai yra sugrąžinti!
Vokietijos mokesčių grąžinimo EIGA 
Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Vokietijoje sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su Lohnsteuerkarte ir/arba Lohnsteuerbescheinigung  formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir Lohnsteuerkarte ir/arba Lohnsteuerbescheinigung  formas, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
 
Turite klausimų? Skambinkite mums tel.: 8 700 555 25, rašykite el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeikite į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildykite žemiau pateiktą užklausą.

 
Mokesčių grąžinimo iš Vokietijos užklausimas:
* – pažymėti laukai yra privalomi