Norvegija

 

Visi dirbantys ir gaunantys pajamas Norvegijoje turi mokėti mokesčius. Tačiau yra galimybė tuos mokesčius susigrąžinti.

Jūs galite susigrąžinti Norvegijoje sumokėtų mokesčių permoką už 2 paskutinius mokestinius metus.
Mokestinai metai Norvegijoje prasideda sausio 1 dieną ir baigiasi gruodžio 31 dieną.
Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo išbūto laikotarpio Norvegijoje ir gauto uždarbio.
Dokumentai reikalingi mokesčių grąžinimui:
  • Užpildyta anketa;
  • RF-1015B forma ir/ arba paskutiniai algalapiai iš visų jūsų darbdavių;
  • Skattekort kopija;
  • Paso kopija.
RF-1015B forma kas tai?
Tai forma, kurią Jūs gaunate iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams. Šią formą Jūs turite gauti iš savo darbdavio pasibaigus mokestiniams metams iki sausio 31d. Jeigu paliekate darbą nesibaigus mokstiniams metams šios formos galite paprašyti išeinant iš darbo. Jei jūs neturite RF-1015B formos ar paskutinių algalapių mes galime juos jums surasti.
Skattekort kas tai?
Tai dokumentas, kurį privalo turėti kiekvienas dirbantysis Norvegijoje. Joje rašomas asmens Fodseisnummer. Vadovaujantis šiuo dokumentu darbdavys nuskaičiuoja atitinkamą mokesčių sumą nuo Jūsų atlygio. Jeigu Jūs neturite šios kortelės darbadavys nuo Jūsų atlygio nuskaičiuoja 50%. Skattekort darbuotojams išduodama kiekvienais metais gruodžio mėnesį.
Mokesčių grąžinimo trukmė
Norvegijos mokesčių grąžinimo procesas apytiksliai gali trukti 6-8 mėnesius, skaičiuojant nuo tos dienos kai mes gauname visus reikalingus dokumentus.
Mokesčių grąžinimo būdas

Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.

Mūsų paslaugų tarifai
Komisinis mokestis: 12 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 63 EUR už Norvegijos fizinių asmenų pajamų mokesčio deklaraciją.
Neturint nei RF-1015B formos, nei paskutinių darbo užmokesčio čekių šaknelių – padedame gauti formas iš Jūsų darbdavių Norvegijoje. Paslaugos mokestis - 20 EUR.
Už mokesčių grąžinimą neimame jokio išankstinio mokesčio - už suteiktą paslaugą atsiskaitoma tik tuomet, kai mokesčiai yra sugrąžinti!
Norvegijos mokesčių grąžinimo EIGA 
Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Norvegijoje sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su RF-1015B forma yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.
Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir RF-1015B formą, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!
Turite klausimų? Skambinkite mums tel.: 8 700 555 25, rašykite el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeikite į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildykite žemiau pateiktą užklausą.

 
Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos užklausa
* – pažymėti laukai yra privalomi