Kanada

 

Dirbant Kanadoje Jūsų darbdavys, be abejo, išskaičiavo daugybę įvairių mokesčių iš Jūsų uždarbio. Gera žinia yra ta, kad Jūs turite galimybę susigrąžinti didžiąją dalį išskaičiuotų mokesčių!

Mes galime grąžinti mokesčius už praėjusius 10 mokestinių metų!

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumentai: 

  • Registracijos anketa;
  • Paso kopija;
  • Kanados vizos kopija;
  • Social Insurance kortelės kopija;
  • T-4 formos arba paskutinių darbo užmokesčio čekių šaknelės iš visų darbdavių;

Jei neturite kurio nors iš aukščiau išvardintų dokumentų - kreipkitės į ZIP Travel dėl išsamesnės informacijos! Mes būtinai Jums padėsime!!!

T-4 forma kas tai? 

Tai Jūsų darbo užmokesčio suvestinė, kurioje pateikta informacija apie per metus uždirbtą sumą ir sumokėtus mokesčius. Negavus T-4 formos - kreipkitės į ZIP Travel dėl pagalbos surandant šias formas.

Turint paskutinių darbo užmokesčio čekių šakneles jau galima pradėti Kanados mokesčių grąžinimo procesą, tačiau su T-4 formomis mokesčių grąžinimas yra efektyvesnis ir greitesnis.

Mokesčių grąžinimo trukmė:

Kanados mokesčių grąžinimo procesas vidutiniškai trunka apie 3-6 mėnesius nuo dienos, kai pristatysite visus reikalingus dokumentus.

Mokesčių grąžinimo būdas

Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.

Mūsų paslaugų tarifai

Komisinis mokestis: 10 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 95 CAD.

Neturint nei T-4, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelės – padedame gauti T-4 formas iš Jūsų darbdavių Kanadoje. Paslaugos mokestis - 25 CAD.

Už mokesčių grąžinimą neimame jokio išankstinio mokesčio - už suteiktą paslaugą atsiskaitoma tik tuomet, kai mokesčiai yra sugrąžinti!

Kanados mokesčių grąžinimo EIGA

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų Kanadoje sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su T-4 formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.

Gavus T-4 formas iš visų darbdavių, iškart atneškite jas į ZIP Travel ofisą. Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir T-4 formas, Jūsų mokesčių grąžinimo procesas taps greitas ir efektyvus!

Pristačius T-4 formas beliks tik sulaukti Jūsų čekių arba pavedimo su grąžintais Kanados mokesčiais.

Turite klausimų? Skambinkite mums tel.: 8 700 555 25, rašykite el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeikite į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildykite žemiau pateiktą užklausą.Mokesčių grąžinimo iš Kanados užklausa
* – pažymėti laukai yra privalomi