JAV

Pas mus viskas paprasta, patogu ir aišku - tad kreipkitės į mus jau DABAR ir mes ŠIANDIEN pradėsime Jūsų mokesčių grąžinimo procesą už 2014 (iki 2018 04 15), 2015, 2016, 2017 metus!!!

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumentai:

  • US Tax Refund registracijos anketa;
  • Paso kopija;
  • JAV vizos kopija;
  • Social Security kortelės kopija;
  • DS-2019 formos kopija;
  • W-2 formos arba paskutinių darbo užmokesčio čekių šaknelės iš visų darbdavių;
  • I-94 forma. Šią formą galite atsispausdinti prieš išvykstant iš JAV šiame puslpayje: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/recent-search.

P.S. Būtina pateikti W-2 ar čekių šakneles iš visų darbų, kuriuose dirbote, netgi tuo atveju, jei tame darbe nemokėjote jokių mokesčių.

!!! Jei neturite kurio nors iš aukščiau išvardintų dokumentų - kreipkitės į Zip Travel dėl išsamesnės informacijos! Mes būtinai Jums padėsime !!!

- W-2 formos – tai Jūsų darbo užmokesčio suvestinė, kurioje pateikta informacija apie per metus uždirbtą sumą ir sumokėtus mokesčius. Pagal JAV įstatymus, kiekvienas darbdavys iki sausio mėn. 31d. šias formas privalo paštu išsiųsti kiekvienam darbuotojui jo nurodytu adresu. Negavus W-2 formų iki vasario mėn. pabaigos - kreipkitės į Zip Travel dėl pagalbos surandant šias formas.
Turint paskutinių darbo užmokesčio čekių šakneles jau galima pradėti JAV mokesčių grąžinimo procesą, tačiau su W-2 formomis mokesčių grąžinimas yra efektyvesnis ir greitesnis.

Grąžinama suma:

Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo valstijos, kurioje dirbote, bei nuo bendros Jūsų uždirbtos sumos ir JAV Vyriausybei sumokėtų mokesčių dydžio.
- Federal ir State mokesčių vidutiniškai grąžinama apie 90-95% nuo Jūsų sumokėtų mokesčių.
- Social Security ir Medicare mokesčiai grąžinami 100%, tačiau šių mokesčių grąžinimo sėkmė priklauso nuo Jūsų darbdavio bendradarbiavimo su mokesčius grąžinančia įmone!

Mokesčių grąžinimo trukmė:

JAV mokesčių grąžinimo procesas vidutiniškai trunka apie 3-4 mėnesius nuo deklaracijos išsiuntimo į JAV datos. Už 2014-2016 mokestinius metus deklaracijas į JAV galima išsiųsti tuomet, kai visi reikiami dokumentai yra pristatyti, o už 2017 metus dokumentus bus galima išsiųsti 2018 m. pradžioje, kuomet šie mokestiniai metai bus pasibaigę.

- Federal ir State mokesčiai vidutiniškai grąžinami per 3-4 mėnesius,
- Social Security ir Medicare mokesčių grąžinimas vidutiniškai trunka 4-6 mėnesius.


P.S. Kilus abejonėms dėl Jūsų pateiktų dokumentų autentiškumo, JAV institucijos gali uždelsti mokesčių grąžinimo procesą.

Mokesčių grąžinimo būdas:

Yra du būdai, kaip gauti susigrąžintus mokesčius:

1 būdas: Jūs gausite asmeninį čekį, išduotą Jūsų vardu. Čekį bus galima atsiimti Zip Travel ofise pateikus savo asmens dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę. Jūs būsite vienintelis asmuo, galintis čekį išgryninti.
2 būdas: Jums bus padarytas pavedimas į vieno iš Lietuvos bankų sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.

Mūsų paslaugų tarifai:

- Mūsų taikomas komisinis mokestis"Federal" ir "State" mokesčių grąžinimą. - 10 % nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 69 USD. Social Security ir Medicare mokesčių grąžinimą yra taikomas 10 % komisinis mokestis nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 99 USD. - Neturint nei W-2, nei paskutinių darbo užmokesčio čekio šaknelės – padedame gauti W-2 formas iš Jūsų darbdavių JAV. Paslaugos mokestis - 25 USD. Už pateiktos deklaracijos taisymą - 100 USD. Už papildomos dokumentacijos tvarkymą, kuris atsiranda JAV mokesčių institucijoms vykdant patikrinimus, auditus, deklaracijų pataisymus/pakeitimus, tikrinant KLIENTO tapatybę - 50 JAV dolerių.

Už mokesčių grąžinimą neimame jokio išankstinio mokesčio - už suteiktą paslaugą atsiskaitoma tik tuomet, kai mokesčiai yra sugrąžinti!

Kodėl pasirinkti mus?

  • Grąžiname mokesčius už paskutinius 4 metus.
  • Mes sutvarkome mokesčių grąžinimo dokumentus ne tik studentams su J-1 viza, bet ir tiems kurie JAV dirbo su H-2B arba studijavo su F-1 ar M-1 vizomis. Į Zip Travel gali kreiptis tiek Work & Travel, Internship, tiek kitų apsikeitimo bei darbo programų dalyviai, tiek studentai, studijavę JAV universitetuose.

JAV mokesčių grąžinimo EIGA

Pateikus visus reikalingus dokumentus, mes iškart pradėsime Jūsų JAV sumokėtų mokesčių grąžinimo procesą. Kaip žinia, mokesčių grąžinimas su W-2 formomis yra daug patikimesnis ir greitesnis, nei naudojant paskutinių darbo užmokesčių čekių šakneles, kadangi paskutinių čekių šaknelėse dažnai pateikiama ne visa mokesčių grąžinimui reikalinga informacija ir tai komplikuoja patį mokesčių grąžinimo procesą.

Kiekvienas darbdavys iki sausio mėn. 31d. privalo paštu Jums išsiųsti W-2 formas. Be abejonės, dauguma darbdavių W-2 išsiunčia laiku, tačiau kartais nutinka taip, jog darbdavys neturi Jūsų adreso, kuriuo galėtų išsiųsti reikalingas formas arba dėl klaidingai užrašyto adreso, vokas su W-2 formomis sugrįžta darbdaviui. Todėl labai svarbu kiekvienam darbdaviui palikti tikslų savo adresą Lietuvoje, kuriuo jis metų pradžioje galėtų atsiųsti taip reikalingas W-2 formas! Jei to nepadarėte dar būdami JAV – BŪTINAI dabar nusiųskite kiekvienam jūsų buvusiam darbdaviui prašymą atsiųsti W-2 formas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje!

Gavus W-2 formas iš visų JAV darbdavių, iškart atneškite jas į Zip Travel ofisą. Atminkit, tik pristačius visas reikalingus dokumentus, tame tarpe ir W-2 formas, Jūsų mokesčių gražinimo procesas taps greitas ir efektyvus!

Pristačius W-2 formas beliks tik sulaukti Jūsų čekių arba pavedimo su grąžintais JAV mokesčiais.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Turite klausimų? Skambinkite mums tel.: 8 700 555 25, rašykite el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeikite į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildykite žemiau pateiktą užklausą.

 
Mokesčių grąžinimo iš JAV užklausa:
* – pažymėti laukai yra privalomi