D.Britanija ir Airija

 

 

 

Susigrąžinkite mokesčius už paskutinius 5 metus!

 

 

  

 

Dirbant Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje, Jūsų darbdavys, be abejo, išskaičiavo daugybę įvairių mokesčių iš Jūsų uždarbio. Gera žinia yra ta, kad Jūs turite galimybę susigrąžinti didžiąją dalį išskaičiuotų mokesčių!

Ar norėtumėte atgauti Jums priklausančius pinigus? Mūsų mokesčių specialistai, pasinaudodami įstatymų suteikiamomis galimybėmis, dės visas pastangas, kad Jūs atgautumėte kiek įmanoma didžiausią Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje sumokėtų mokesčių dalį!

Mokesčių grąžinimui reikalingi dokumentai:

  • Registracijos anketa;
  • P45, P60 formos, CIS 25 vaučeris arba paskutinių čekių šaknelės (originalai!);
  • Paso kopija;

!!! Būtina pateikti P45, P60 formas, CIS 25 vaučerius ir/arba paskutinių čekių šakneles iš visų darbų, kuriuose dirbote būdami Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje!!! Netgi tuo atveju jei vienas darbdavių neišskaičiavo jokių mokesčių - būtinai pateikite mums P45, P60 formas, CIS 25 vaučerius ir/arba paskutinę čekio šaknelę išdarbdavio.

P45/P60 formos - Jūsų darbo užmokesčio suvestinė, kurioje pateikta informacija apie per metus uždirbtą sumą ir sumokėtus mokesčius. Tai oficiali vyriausybės forma, kurią pildo Jūsų darbdavys.

CIS 25 vaučeris - tai oficiali vyriausybės forma, kuri yra pildoma rangovo tokiu atveju, jei Jūs įsidarbinote pats (self employment) šioje formoje pateikiama Jūsų uždirbta suma ir sumokėti mokesčiai!!! Jei neturite nei vieno iš išvardintų dokumentų - kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos! Mes būtinai Jums padėsime!

Grąžinama suma

Grąžinamų mokesčių suma priklauso nuo daugelio faktorių: Jūsų gautų pajamų bendra suma, vizito trukmė, nuskaičiuotų mokesčių suma, kuriais metais sumokėtus mokesčius Jūs norite grąžintis ir kt. Kaip Jungtinės Karalystės mokesčių grąžinimo specialistai, mes garantuojame Jums didžiausią grąžinamą pinigų sumą!

Mokesčių grąžinimo trukmė

Mes atgausime jūsų mokesčius sumokėtus Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje per trumpiausią įmanomą laiką (paprastai šis procesas vidutiniškai trunka apie 3-5 mėn. nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo dienos). Šių šalių mokesčių institucijoms nusprendus patikrinti Jūsų pateiktų dokumentų autentiškumą, procesas gali užtrukti ilgiau, nei įprastai.

Paslaugų įkainiai

Jungtinė Karalystė: 9% nuo grąžintos sumos, bet ne mažiau nei 58 GBP už kiekvienus mokestinius metus. 17 GBP mokestis taikomas už trūkstamos P45/P60/CIS25 formos suradimą (jei reikalinga).

Airija: 10% nuo grąžinamos sumos, bet ne mažiau nei 63 EUR už kiekvienus mokestinius metus. 17 EUR mokestis taikomas už trūkstamos P45/P60/CIS25 formos suradimą (jei reikalinga).

Už mokesčių grąžinimą neimame jokio išankstinio mokesčio - už suteiktą paslaugą atsiskaitoma tik tuomet, kai mokesčiai yra sugrąžinti!

Kaip aš atgausiu mokesčius?

Jums bus padarytas pavedimas į banko sąskaitą, kurios numerį nurodėte pildydami dokumentus.

Kas gali susigrąžinti mokesčius?

Jungtinėje Karalystėje ar Airijoje sumokėtus mokesčius gali grąžintis bet kas, kas 2013-2017 metais dirbo šiose šalyse ir mokėjo mokesčius. Už 2017 metus mokesčių grąžinimo procesą iš Jungtinės Karalystės galima pradėti jau dabar, bet tik tuo atveju, jei Jūs nežadate iki 2018 balandžio 5 d. važiuoti dirbti į Jungtinę Karalystę.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Skambinkite mums tel.: 8 700 555 25, rašykite el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeikite į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildykite žemiau pateiktą užklausą.Mokesčių grąžinimo iš D.Britanijos ir Airijos užklausa:
* – pažymėti laukai yra privalomi