Panemunės pilys / Lietuvos Venecija

 

Panemunės pilys / Lietuvos Venecija

Panemunėje XIII a. kovai su kryžiuočiais buvo pastatyta gynybinių pilių sistema. Viena iš jų buvo Veliuonoje ant taip vadinamo Pilies kalno, šalia jo yra Gedimino kapo piliakalnis. Pasakojama, kad čia palaidotas kunigaikštis Gediminas. Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia bei XIX a. pr. klasicizmo architektūros paminklas – Veliuonos dvaro sodyba su parku, kuriame auga vieninteliai Lietuvoje tulpmedžiai.
*Grupės pageidavimu, plaukimas laivu Nemuno delta ir Kuršių mariomis, galima užsisakyti rūkytos žuvies.
Aplankomi objektai: Raudondvaris, Seredžius, Veliuona, Raudonė, Panemunės pilis, važiavimas ilgiausiu tiltu per Nemuną.
Pastaba – maršrutas yra gan ilgas, todėl rekomenduojama dviejų dienų kelionė su nakvyne Mingės kaime.
1 diena
Kelionė Panemunių Link. Aplankomi objektai: Seredžius (Palemono kalnas), Veliuona (Apžvalgos aikštė, bažnyčia), Jurbarkas (Vinco Grybo memorialinis muziejus), Raudonė (Mokykla, bokštas, Nemuno peizažas), Panemunės pilys (Vytėnų pilis), Pagėgiai (buvusiems karo belaisviams skirtas paminklas „Oflager 53“), Ventės ragas (paukščių žiedavimo stotis).
Galimybė užsisakyti:
Pirties paslaugas;
Rūkytos žuvies.
Nakvynė Mingės kaime.
2 diena.
Pusryčiai. Plaukimas laivu Nemuno delta ir Kuršių mariomis. Ekskursija po Klaipėdos senamiestį, vėliau aplankome Mosėdį – unikalių akmenų muziejus. Orvydų sodyba - moderniojo, sakralinio ir mistinio meno muziejų po atviru dangumi. Grįžtame namo.
Galima ir trumpesnė kelionė vadinama - Lietuvos Venecija.
  
 

Lietuvos venecija

Aplankomi objektai: Rambynas, Bitėnai, Šilutė, Ventės ragas, Uostadvaris, Mingės kaimas. (Plaukiojimas laivu 1,5 val.). (14 val.).

Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus, kelionės datos.

   

 

 

Dėl papildomos informacijos susisiekite su mumis tel.: 8 700 55525, rašykite el.paštu: info@ZipTravel.lt   arba užpildykite žemiau esančią kelionių užklausimo formą:

My status
Kelionių užklausimas:
* – pažymėti laukai yra privalomi