Atostogos su grąža Nepale

Kodėl Himalajuose?

 

Kodėl Nepalas?  

 

Šalyje, apsuptoje pačiais didžiausiais pasaulio kalnais (aštuonios iš dešimties aukščiausių pasaulio viršūnių yra Nepale), aktyviems ir jauniems žmonėms praleistos atostogas tiesiog tobulos. Saugi šalis, paslaugūs žmonės ir kokybiškos paslaugos už minimalią kainą privilioja daug jaunimo ir aktyvų gyvenimą mėgstančių keliautojų.

 

Nepale Jūs galėsite mėgautis šiomis atrakcijomis:

 • Vienas įspūdingiausių pasaulyje bunjee jump‘as – 166 metrai

Pora valandų kelio nuo Kathmandu Jūsų laukia vienas įspūdingiausių šuolių Jūsų gyvenime. Bunjee jump‘o mėgėjai visame pasaulyje puikiai žino šią vietą, priklausančią pirmam penketukui aukščiausių „benju“ pasaulyje.               

nepalas_atostogos 

 • Raftingas srauniomis kalnų upėmis

Nerealus malonumas, kurio negalima praleisti būnant Nepale. Sraunios upės, fantastiški jų slenksčiai ir itin profesionali komanda suteiks Jums nepakartojamą nuotykį. Svarbiausia – saugu ir profesionalu. Galima rinktis vienos dienos raftingą, galima jame praleisti ir pora dienų su nakvynėmis palapinėse ir laužu. Trasų yra daug, tad pagal Jūsų norus ir galimybes bus pasiūlyta pati optimaliausia upė ir jos atkarpa maksimaliam malonumui.

 

 

 • Žygiai kalnų dviračiais

  Kalnai Nepale Jus sups visur, tad nereikia toli važiuoti net nuo sostinės Kathmandu (15 min), kad galėtum nors ir vieną dieną pasimėgauti gamtos grožiu ir patirti naujų įspūdžių atrandant kalnus su dviračiu. Visa reikiama įranga ir drabužiais aprūpinama vietoje. Tik turėk noro! Nepalas jau pradedamas vadinti „kalnų dviračių mėgėjų Meka“.

 • Karališkasis Chitwan nacionalinis parkas

Gamtos mylėtojams tai tikras rojus. Jeigu dar nematėte laisvėje bėgiojančių tigrų, leopardų, raganosių, šakalų, dramblių ir ... jeigu neteko atlikti safario ant dramblių, pasiklausyti pasakiško džiunglių paukščių koncerto – šios   vietos neaplenkite. Pasiekti šį parką galima autobusu (7 h nuo Kathmandu), lėktuvu (apie 1 val), upe raftingu (2-3 dienos lengvu upės „keliu“).

 

 

 • Žygiai Himalajuose

Jeigu galite skirti savaitę laiko kalnams – Himalajų grožis atsivers Jums pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Kas dieną vis naujai, vis kitaip ir, kaip daugelis sako, DIDINGAI. Žygyje susipažinsite su Nepalu: gyventojais, kraštovaizdžiu ir kultūra iš arčiau. Išbandysite save ir atrasite naujų draugų. Nuoširdžiai rekomenduojame!

 

Savanoriško darbo programa 

Tačiau atostogos gali būti dar efektingesnės ir, be abejo, prasmingesnės, nusprendus savo žiniomis pasidalinti su vietiniais mažaisiais gyventojais. Tai mes vadiname atostogomis su grąža!

 

Nepalas – viena iš skurdesnių šalių pasaulyje su ypač sena ir turtinga kultūra bei kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais. Apsupti snieguotų Himalajų viršūnių Budistų vienuolynai su fantastiškomis apylinkėmis, puikia, saugia aplinka bei visada geranoriškai nusiteikusiais ir atlapaširdžiais gyventojais – savaitę laiko Jūsų atostogų pavers pasaka ir padės persikelti į pasaulį, kurį iki šiol galėjai tik įsivaizduoti.

 

Lokacija: Bigu vienuolynas netoli Kathmandu (150 km nuo Katmandu). 

Laikas: min 7 dienos, max pora metų.

Kaina: nuo 540 EUR
 
 Į kainą įskaičiuota:
 •  Pasiėmimas iš oro uosto ir nuvežimas į jį.
 • Naktys Kathmandu  savanorių namuose.
 • Nuvežimas į vienuolyną ir parvežimas atgal į Kathmandu.
 • Naktys šeimoje miestelyje prie vienuolyno (5 min kelio)
 • 3 kartus per dieną maistas – pusryčiai, pietūs, vakarienė.
 • 24 val. pagalba telefonu Nepale.
 • Miegmaišiai nakvynei.
 • Vietinio ryšio SIM kortelė mobiliam telefonui.

 

Darbas: priklausomai nuo Jūsų patirties ir galimybių Jūs arba asistuosite vietiniams mokytojams klasėje arba/ir vesite anglų šnekamosios kalbos pamokas, taip pat matematikos, geografijos (reikalingos tik minimalios bendros šių dalykų žinios), jeigu pageidausite. 3 pamokos po 45 min. Viso  1- 2 valandos per dieną. Taipogi tiek pat laiko būsite paprašyti padėti dirbti ir pagalbinius darbus kitiems mokytojams ar šio vienuolyno darbuotojams. Bendroje sumoje jūsų savanoriškas darbas truks 3 - 5 valandas per dieną.
 

 

Būtų šaunu, jei prieš pamokas praleistumėte šiek tiek laiko pažaidžiant su vaikais įvairius judresnius žaidimus, pravestumėte minimalią rytinę mankštą.
 
Dienotvarkė:
 • 9 val. - pusryčiai
 • 10 val. - pamokos
 • 12 val. - 13 val. - pertrauka/ pietūs
 • 13 val. - 15 val. - savanoriškas darbas
 • Laisvas laikas 
Po pamokų, jeigu norėsite su vaikais pažaisti futbolą ir pasiausti – visada prašom!
Savaitė prabėgs nepastebimai, o tai ką paliksite vaikams ir, žinoma, tai, koks jausmas aplankys Jus pačius – nepamiršite ilgai ilgai. Mes už teisingas atostogas!
Po savanoriško darbo programos nuoširdžiai rekomenduojame Jums pasinaudoti proga ir pamatyti Himalajus iš arti. Įvairiausi treck‘ai ir kitos prieš tai minėtos pramogos laukia Jūsų.

 

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonu: +370 685 16322+370 685 16322 arba rašykite el.paštu: Inga@ZipTravel.lt

 
Nepalo turų užklausa* – pažymėti laukai yra privalomi