Joga, Tu ir Himalajai

 Joga, Tu ir Himalajai

Kelionė tiems, kas nori susigrąžinti vidaus ir išorės harmoniją, kieno siela trokšta gaivaus Himalajų vandens gurkšnio, o kūnas - atgauti tonusą, pasineriant į aktyvų sportą. Idealiai subalansuota kelionė: tiek dvasiškai, tiek pažinimo prasme, Jums dovanos neįkainuojamą laiką, kuriam baigiantis pasakysite: „..noriu dar..“.

Himalajų kalnų papėdės užtikrins reikiamą aplinką bei atmosferą norint užsiimti joga ir pabūti ramybėje su savimi. Juk neveltui sakoma, kad visi atsakymai yra mūsų viduje, tik begalinis “triukšmas” neleidžia jų išgirsti...


 

1 diena: Atvykimas į Katmandu
Katmandu oro uoste mus pasitiks ir nugabens į 3* viešbutį, kur bus aptariamas mūsų būsimasis turas, susipažinsime su jogos mokytoju, kuris lydės mus visą kelionę ir… vakarienė skaniausiame Katmandu restorane. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Katmandu – paplūdimio stovykla   

Keliamės labai anksti ir vykstame į Boudhanat aikštę, kur kas rytą šimtai tibetiečių pradeda dieną sukdami ratus apie didžiausią stupą Azijoje. Joga. Tibetietiški pusryčiai ir… važiuojame prie upės, kur turėsime trijų valandų pramogą – raftingą sraunia upe. Po energingo susitikimo su sraunia upe, sutikimo vakarienė prie upės ir laužo – puikiausias būdas artimiau susipažinti. Nakvynė stovykloje.

 


3 diena: JOGOS diena stovyklavietėje
Stovykloje užsiiminėsime joga anksti rytais bei vakarais. Apie 7h ryte pradėsime jogos užsiėmimą,  likusią dienos dalį bus galima keliauti po aplinkinius kaimelius, užsiimti raftingu, taip pat susipažinti su baidarių sportu. Po pertraukos, pavakare taip pat užsiimsime joga.


 

4 diena: JOGA    
5 diena: JOGA

 


 

6 diena: JOGA    
7 diena: JOGA

 

Visas dienas keliamės amksti, 5 h, ryte,  geriame karštą tibetietišką arbatą
su pienu, tuomet užsiimame joga. Pusryčiai. Raftingas/kajakai,kopimas
kriokliais. Pietūs. Poilsio metas. Vakarinė joga. Vakarienė.

 


 

9 diena: Paplūdimio stovykla – Pokhara
Po jogos ir pusryčių paliksime stovyklą, kuri kelioms dienoms jau buvo tapusi mūsų namais. Keliaujame į Pokharą. Atvykus – turėsime laisvą popietę paklajojimui Pokharos apylinkėse, aplankymui Tibeto pabėgėlių stovyklos, David krioklių bei Mahendra uolos. Saulę palydėsime ežere irstydamiesi valtelėmis. Nakvynė viešbutyje.
Nors ir būsime palikę stovyklą, ir toliau saulę kasryt sveikinsime ir palydėsime jogų ritmu.


 

10 diena: Pokhara – Nayapul – Hile (1,490 m.)
Link Nayapul‘o iš Pokharos, sąlygiškai geru keliu važiuosime maždaug pusantros valandos. Atvykę į Nayapul kirsime kabantį tiltą, ir eisime į Birethanti kaimelį už savęs palikdami Modi upę. Apie penkias valandas žygiuosime sulig Himalajų kalnų grandine, prie kurios keroja bambukų miškai taip pat praeisime ir didžiulį krioklį, buvusias ponių ganyklas, kol galiausiai kalnų grandinė pasieks Sudami ir kils aukštyn link Hile slėnio (1.495 m.). Nakvynė Hile.

 


11 diena: Hile – Ghorepani (2,850 m.)
Žygiuoti pradėsime Tikhedhunga, kur po trumpo ėjimo pasieksime ir pereisime kabantį tiltą po kurio pajusime, kad mūsų kelias pasidarys žymiai statesnis. Šiuo keliu ir eisime iki ana nemažo Uleri kaimo (2,070 m.). Iš ten atsivers kvapą gniaužianti Himalajų kalnų panorama, kurioje nesunkiai atpažinsime Annapurna (7,219 m.), Himchuli (6,440 m.) ir Fishtail (6,996 m.). Pasigrožėję šiais neužmirštamais vaizdais, toliau eisime pro ąžuolų ir rododendrų miškus, kol pasieksime Ghorepani (2,850 m.). Šią dieną būsime nuėję tikrai nemažai – beveik 7 valandos kelio. Nakvynė Ghorepani.


12 diena: Ghorepani – Tatopani (1,190 m.)
Šiandien keliaujant iš Ghorepani, praeisime nemažai kaimų: Chite (2,350 m.), Sikha (1,980 m.), Ghara (1,700 m.), kol prieisime Kali Gandaki upę. Perėję upę kabančiu tiltu pasieksime Tatopani (1,190 m. ). Šios dienos žygis truks apie 6 valandas. Nakvojame Tatopani.

13 diena: Tatopani – Pokhara
Stipriai papusryčiavę apie 5 valandas žygiuosime iki Beni kaimelio, kur jau lauks autobusas, nugabensiantis mus į Pokhara. Nakvynė Pokharoje.


14 diena: Kathmandu – Chitwan
Pasistiprinę pusryčiais šiandien važiuosime į Chitwan, kur atvykę susipažinsime su dramblių safari ypatumais bei taisyklėmis, o po poros valandų ir patys lipsime ant dramblių. Šiame safaryje praleisime apie porą valandų. Grįžusius mus pasitiks Tharu kultūrinė šokio programa, po kurios gardžiai pavakarieniausime. Nakvynė Chitwan.

 15 diena: Diena Chitwan
Ankstų rytą atsikėlę, kava ar arbatą gersime lauke, stebėdami paukščius, o pusryčiausime dar po geros valandos. Po pusryčių, kanojomis irsimės į dramblių veisimo centrą, kur atvykę lengvai užkasime. Popiet aplankysime Nacionalinį parką, bei, važiuodami jaučių tempiamu vežimu, apsižvalgysime po senovinį Tharu kaimelį. Prieš vakarienę stebėsime prezentaciją apie Nacionalinio parko gamtą ir gyvūniją.

 

16 diena: Chitwan – Kathmandu - Kapan vienuolynas
Apie 7h ryte kelsimės ir pusryčiausime, tuomet išvyksime atgal į Katmandu. Kelionė turėtų trukti apie 6 valandas.


17 diena: Kapan vienuolynas
Visą šią dieną praleisime Kapan vienuolyne, vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks romantiška vakarienė ant viešbučio stogo.

 18 diena: KATMANDU
Šiandien lankysime garsias Katmandu vietas, įsiliesime į miesto ritmą, stebėsime žmones, gyvenimą, aplankysime suvenyrų parduotuves.

 

19 diena: KATMANDU - DELI
   
20 diena: DELI- VILNIUSĮ kainą įskaičiuota:

 • Paėmimas ir nuvežimas iš/į oro uosto Katmandu;
 • Sutikimo/ atsisveikinimo vakarienė Katmandu;
 • Apgyvendinimas ir maitinimas isskyrus Kathmandu ir Pokhara;
 • Ekskursijos kartu su angliškai kalbančiu gidu;
 • Visi vyriausybiniai mokesčiai;
 • Indijos viza;
 • Sveikatos draudimas ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.


Į kainą neįskaičiuota:

 • Aviabilietas Vilnius – Delis – Katmandu – Delis – Vilnius;
 • Nepalo vizos gavimo mokestis (US$ 40 žmogui 30 dienų trukmei.Išduodama Katmandu oro uoste);
 • Oro uosto išvykimo mokesčiai / bagažo perviršio mokesčiai Nepalo oro uostuose;
 • Iejimas i lankytinu vietu teritorijas;
 • Išlaidos, patirtos dėl stichinių nelaimių (pvz.nuošliaužų), streikų, politinių neramumų ir t.t. Tokiu atveju, reikėtų tikėtis papildomų išlaidų;
 • Pervežimai iš/į oro uostą ir apsistojimo Delyje išlaidos.

 

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonu: +370 685 16322 arba rašykite el.paštu: Inga@ZipTravel.lt

 

 
Nepalo turų užklausa* – pažymėti laukai yra privalomi