Draudimas

 

Susiruošus į komandiruotę, svetur praleisti atostogų, ar vykstant į kitokią kelionę už Lietuvos ribų, tikslinga įsigyti kelionių draudimo polisą. Be abejo, niekas išvykdamas neketina susirgti, nukentėti nelaimingo atsitikimo metu. Tačiau kur kas ramiau keliausite žinodami, kad esate apsaugoti nuo visų netikėtumų, jei įsigysite kelionių draudimo polisą.

Būtinosios medicininės pagalbos draudimą galima pasirinkti pagal dvi "ERGO Insurance SE Lietuvos filialas" draudimo rūšis. Draudimo suma yra 70 000 EUR. Nuolaidos taikomos asmenims nuo 5 iki 25 metų, valstybinių įstaigų tarnautojams vykstantiems į komandiruotes, šeimoms, didelėms žmonių grupėms.

BŪTINOSIOS MEDICININĖS PAGALBOS UŽSIENYJE DRAUDIMAS

Draudiminiai įvykiai – tai atsitiktiniai apdraustojo kūno sužalojimai ir netikėti ūminiai susirgimai, atsitikę užsienyje per draudimo laikotarpį. Mūsų draudimo partneris yra "ERGO Insurance SE Lietuvos filialas". Pagal šios bendrovės “Būtinosios medicininės pagalbos” draudiminės apsaugos variantą draudiminiu įvykiu laikomas apdraustojo asmens išlaidų dėl užsienyje suteiktos būtinosios medicininės pagalbos atsiradimas dėl šių priežasčių:

  1. Staigios netikėtos ligos, prasidėjusios užsienyje draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu ir keliančios tiesioginę grėsmę apdraustojo sveikatai ir gyvybei bei reikalaujančios skubios medicininės pagalbos.
  2. Apdraustojo kūno sužalojimo dėl nelaimingo atsitikimo, sveikatos sutrikimo dėl atsitiktinio ūmaus apsinuodijimo, įvykusio užsienyje draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu ir keliančio tiesioginę grėsmę Apdraustojo asmens sveikatai ir gyvybei bei reikalaujančio skubios medicininės pagalbos. Patekę į gydymo įstaigą, būtinai susisiekite su "ERGO Insurance SE Lietuvos filialas" asistavimo partneriu Čekijos Respublikoje EAP ir iš gydytojo reikalaukite tokių dokumentų: gydytojo pažymos, kur nurodyta ir diagnozė; gydymo išlaidų sąskaitos, patvirtintos gydytojo parašu ir antspaudu; vaistų recepto ir kvito už išrašytus vaistus.

Apsidraudžiant kelionių draudimu, galima pasirinkti tokias draudimo rūšis:

 

Jeigu į kelionę į tą pačią vietovę kartu vyksta ir atgal kartu grįžta ne mažiau kaip 5 asmenų grupė, juos galima apdrausti, išrašant vieną draudimo liudijimą. Ši nuoroda galioja apdraudžiant tokias pačias draudimo rūšis ir draudimo sumas pasirinkusius asmenis. plačiau apie grupių draudimą skaitykite:

Nuolaidos taikomos asmenims nuo 5 iki 25 metų, valstybinių įstaigų tarnautojams vykstantiems į komandiruotes, šeimoms, didelėms žmonių grupėms. Vykstant į tolimuosius kraštus taikomi papildomi įmokų didininimo koeficientai. Platesnę informaciją apie nuolaidas bei įmokų didinimus skaitykite:

 

 DĖMESIO!!!  NUO ŠIOL GALITE GAUTI KELIONIŲ DRAUDIMĄ ELEKTRONINIU PAŠTU !

 

Jūsų,

 

ZIP Travel

 
Jūsų klausimas* – pažymėti laukai yra privalomi