Work & Travel Cyprus

 

 

Pasitik vasarą meilės ir grožio deivės Afroditės saloje, KIPRE, esančiame Viduržemio jūros rytuose, netoli Turkijos, Sirijos bei Libano krantų. Tai sala - valstybė, garsėjanti ne tik savo antikinės kultūros paveldu, nuostabių kalnų grožiu, puikiais paplūdimiais, bet ir tuo, jog ši mažutė sala yra padalinti į dvi dalis: turkiškąją ir graikiškąją, kardinaliai besiskiriančias viena nuo kitos. Tad laikas pažinti šį unikalų kraštą kartu su Work and Travel Cyprus programa!

    

 

Apmokama stažuotė Kipro viešbučiuose

 

   

Nuotraukų šaltinis: flickr.com

 

Reikalavimai dalyviams:
• 18-30 m.;
• Geros anglų kalbos žinios. Kitų užsienio kalbų mokėjimas - didelis privalumas;
• Būti viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos studentu.


Jei baigėte studijas ar esate kitos srities studentas – ne bėda! Kai kurie viešbučiai priima ir kitų sričių studentus ar jau studijas baigusius.


Darbo vieta: prabangūs 4-5* Kipro salos viešbučiai.


Pozicijos: restorano darbuotojai, registratūros darbuotojai, animatoriai, kambarinės.


Darbo pradžios/pabaigos datos: balandžio – spalio mėn.


Darbo valandos: 40 val./ sav.


Maitinimas ir apgyvendinimas: maitinimas 3 kartus per dieną bei apgyvendinimas dviviečiame kambaryje suteikiami nemokamai. Apgyvendinama tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose.


NAUJAUSI PASIŪLYMAI


SVARBU: dalyviui pateikiamas tik vienas darbo pasiūlymas, atsižvelgus ir įvertinus jo turimą patirtį ir/ar studijų kryptį. Pateikimo trukmė priklauso nuo sezoniškumo. 


Reikalingi dokumentai:
•    CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
•    2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių, mokytojų ir pan. būtų privalumas;
•    Europos sveikatos draudimo kortelė.

 

 Programos kaina – 300 EUR

 

Nori sužinoti daugiau? Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildyk žemiau pateiktą užklausą:

 
Work & Travel Cyprus

* – pažymėti laukai yra privalomi