Miesto kortelės

 

Vykstant į Vieną ar Amsterdamą siūlome įsigyti miesto korteles, kurias turėdami keliautojai gali važinėtis viešuoju transportu bei gauti nuolaidas apsilankymams muziejuose, restoranuose ir t.t. Miesto kortelės - tai puiki galimybė iš anksto suplanuoti kelionės išlaidas bei maršrutą. Nors nusipirkus miesto kortelę Lietuvoje, nuvykus į atitinkamą miestą kortelę turite pasikeisti į originalų bilietą, tačiau atlikus visą šią procedūrą būsite ramūs, jog nebereikia išleisti papildomai pinigų viešąjam transportui, be to nereikės ieškoti, kur nusipirkti viešojo transporto bilietą. Dažnai nuvykus į užsienio šalį trūksta informacijos apie viešąjį transportą bei kitus dalykus, tad įsigijus šias miestų korteles patirsite daug mažiau rūpesčių.

Su miestų kortelėmis turistai gauna ne tik galimybę važinėti viešuoju transportu, tačiau gauna ir papildomą paslaugą - nuolaidas įvairiose viešosiose vietose. Tai taip pat puiki galimybė susiplanuoti laisvalaikį užsienio mieste.

Miesto korteles būtina nuvykus į tą miestą pasikeisti į originalias korteles.

 

Amsterdamo miesto kortelė

Vienos miesto kortelė

 

Platesnės informacijos teiraukitės tel.: 8 700 555 25, el.paštu: info@ZipTravel.lt , ZIP Travel biuruose KAUNE (Kęstučio g. 57-1) bei VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12) arba užpildę žemiau pateiktą užklausos formą.
Miesto kortelių užklausimas:* – pažymėti laukai yra privalomi