Oro uosto parkavimo bilietai

 

 

Automobilių stovėjimo bilietus Vilniaus oro uoste galite užsisakyti ZIP Travel biuruose Vilniuje ir Kaune arba paskambinus telefonu 8 700 55525 visoje Lietuvoje.

 

ADCParking.com – daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste. Aikštelė yra aptvertoje teritorijoje, gerai apšviesta ir stebima video kameromis 24/7. Nustatytu laiku yra vykdomas naktinis patruliavimas. Visą parą veikianti pagalba telefonu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis.

Įdiegtas automobilių numerių atpažinimas – atvykus į aikštelę sistema atpažins Jus pagal automobilio numerį ir automatinis kelio užtvaras pasikels, išvykstant sistema veikia taip pat. Įrengti 50% platesni pravažiavimai tarp aukštų. Aikštelėje yra 16 vaizdo stebėjimo kamerų. Prie įvažiavimo yra bagažo matavimo stovai ir svarstyklės. Darbo valandomis teikiama techninė pagalba.

Papildomos paslaugos:

·         VIP ir VIP XXL Rezervuota vieta – Asmeniškai Jums rezervuota vieta prie pat įvažiavimo į aikštelę, rezervuotoje vietoje stovės ženklas su Jūsų automobilio numeriu.

·         Fast Track – Jums suteikia praėjimą BE EILĖS pro atskirą oro uosto saugumo patikros punktą nelaukiant bendroje eilėje.

Jūsų potogumui veikia nemokamas interneto ryšys per WiFi.

 

 

Platesnės informacijos teiraukitės "Zip Travel" biuruose Vilniuje arba Kaune tel 8 700 555 25 arba el. paštu  info@ziptravel.lt .

 

Jūsų,

ZIP Travel

 
Oro uosto parkavimo bilietų užklausimas:* – pažymėti laukai yra privalomi